O NÁS

Naše firma vznikla v roce 1995, kdy jsme se zabývali provozováním bungee jumpingu pro veřejnost pod názvem společnosti Survive bungee jumping.V současné době již tento sport neprovozujeme a nabízíme ho pouze zprostředkovaně.

 

Již několik let technicky a organizačně zajišťujeme doprovodný program na firemních akcích, pro děti i dospělé, pro malé i velké skupiny, různé náročnosti. V naší nabídce pronájmu zábavných atrakcí, kterou jsme rozdělili do několika kategorií, najdete mnoho zajímavých hrátek s různými variantami a stupni obtížnosti. Díky tomu Vám můžeme připravit zajímavý program odpovídající Vašim přáním a možnostem.

 

Námi nabízené atrakce přímo vlastníme, což nám umožňuje operativně reagovat na vaše požadavky při náhlé změně složení programu.

 

U všech realizovaných zakázek vám zajišťujeme profesionalitu, dynamičnost a spolehlivost, samozřejmě s důrazem na bezpečnost účastníků.

 

Na žádných atrakcích nejsou uvedeny reklamní nápisy odkazující na dodavatele.

 

                                                                                         Pavel Pivák

 

Veškeré texty a fotografie, publikované na těchto stránkách, jsou majetkem firmy Pavel Pivák - Proevent a bez jejího písemného souhlasu nesmí být kopírovány, upravovány ani dále šířeny.